reiki1  

  reikilogo2


 Ana SayfaİçerikReikiHomeopatiŞifa YöntemleriEnerjiÇakralarAuraÇeşitliİletişim 

 

Reiki

 

 Reiki

 Reiki nedir

 Usui Reiki

 Dereceler

 İnisiyasyon

 Çakralar

 Uygulama

 Sistemler

 Soru-Cevap

 Eğitim

 

Fusion Reiki sembolü

 

 

 

 

 

 

Kundalini ve Gurular

Aborijinler

Ego

Konfüçyüs

Niyetin gücü

Reiki'nin üç temel taşı

Sevmek

 

 

EN' sembolü

'Fusion Reiki' Sembolü

 

 

 

 

 

Fusion Reiki Sembolü 25 Kasım 2000 de Dr. Jason Storm'a bir Reiki inisiyasyon seansı sırasında vahiy olundu, önce sembolü göründü ve ona mantrası söylendi.

Fusion Reiki sembolü bir kaç değişik enerji yönteminin sembollerinin bir kombinasyonu ve Usui Reiki, Karuna, Seichim ve Chi Gong gibi enerji yöntemlerinin hepsinin toplamı gücündeki bir şifa enerjisini bize sunduğu düşünülüyor. Bu yeni enerji özellikle uzaktan yapılan şifalarda çok etkili ve çok daha kısa bir zamanda şifayı tamamlamamızı sağlıyor.

 

Reiki'nin diğer sembolleriyle birlikte veya tek başına kullanılabiliyor ve herhangi bir master öğretisi gerektirmeden kişinin kendi kendini inisiye edebileceği bir sembol.

 

Kendi kendine inisiyasyon yöntemi yoğun meditasyon gerektirmekte. Bunun yalnız başımıza çok sağlıklı yapılamadığını ve verimli olmadığını gözlemlediğimizden, inisiyasyonun yöntemini burada uzun uzun anlatmıyoruz. Eğer yoğun meditasyon uygulamaları konusunda deneyimliyseniz kendi kendine uyumlama yapabilirsiniz. Bu inisiyasyon basit şekliyle şöylece özetlenebilir: Boş bir kağıt kalemi hazır bulundurun. Herhangi bir yöntemle yoğun meditatif duruma geçin. Hazır olduğunuzu hissettiğinizde yukarıda verdiğimiz sembole bakarak yoğunlaşın ve Fusion enerjisinin içinize dolduğunu hissedin. Enerjinin tüm çakralarınızı dolaştığını hissedin. Sonrasında sembolü çizin. Çizim için herhangi bir sıra yoktur. İçinizden geldiği gibi çizebilirsiniz. Çizimi tamamladığınızda yüksek sesle 'Fusion' diye mantrasını söyleyin. Bu şekilde Fusion inisiyasyonu tamamlanmış olur.

 

Kullanımı için, özellikle uzaktan şifa gönderimlerinde niyet edip, sembolü çizip, mantrayı söyleyip, enerji göndermeye başlıyoruz. Hepsi bu.

 

Bu inisiyasyon grup halinde toplu meditasyonla yapıldığında daha verimli oluyor. Bu nedenle arzu edenler için zaman zaman düzenlediğimiz ücretsiz Fusion Reiki inisiyasyon seanslarına katılarak bu enerjiyi yaşama şansı bulabilirsiniz. Bu toplu inisiyasyonların hangi tarihlerde yapılacağı ile ilgili bilgiler reikilink@yahoogroups.com e-mail grubunda yayınlanmaktadır. Grup üyesi değilseniz ana sayfamızdaki linkten üye olabilirsiniz. Ayrıca e-mail göndererek de bilgi isteyebilirsiniz.
 

 

 

Çeşitli ana sayfasına dönmek için tıklayın

 

 Çeşitli

 © Copyright 2020, Reikilink
www.reikilink.com     info@reikilink.com