reiki1  

  reikilogo2


   Ana SayfaİçerikReikiHomeopatiŞifa YöntemleriEnerjiÇakralarAuraÇeşitliİletişim 

 

Reiki

 

 Reiki

 Reiki nedir

 Usui Reiki

 Dereceler

 İnisiyasyon

 Çakralar

 Uygulama

 Sistemler

 Soru-Cevap

 Eğitim

 

 

  Reikilink sayfalarına hoş geldiniz!

 

 

 

Evrensel Yaşam Enerjisi, Reiki, Homeopati ve diğer tamamlayıcı şifacılık yöntemleriyle ilgili kapsamlı kaynak sayfalar sizleri bekliyor...

Sitenin detaylı içeriğine ulaşmak için tıklayın

 

REİKİ SEMİNERLERİ - REİKİ TERAPİLERİ

Destek ve bilgi alabilmek için iletişime geçebilirsiniz: master@reikilink.com

ÖNEMLİ NOT: Konu hakkında yeterli araştırma yapma şansı olamamış bazı kişilerin zaman zaman Reiki'nin herkes için bir ödül ve hak olduğu, inisiyasyon, eğitim ve terapilerin ücretsiz verilmesi gerektiği gibi bir görüşü ortaya koyarak, eğitimleri ve terapileri için karşılık alan Master'ları suçlayıcı bir ortam yarattıkları görülmektedir. Reiki sayfalarımızda eğitim ve inisiyasyon yapısı ile ilgili detaylı bilgi verilmektedir. Neden karşılık alındığı ile ilgili açıklamaya ise soru-cevap bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

HOMEOPATİ İLE İLGİLİ BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN!

 

 

DİKKAT: Bu sitede konu edilen tüm şifa yöntemleri, alternatif tedavi değil, tamamlayıcı tedavi yöntemleridir ve genel bilgi verme amaçlı olup geleneksel tıp uygulamalarına kesinlikle bir alternatif oluşturmayıp, sadece tıbbi tedaviye yardım eden tamamlayıcı uygulamalardır. Herhangi bir sağlık probleminde teşhis ve tedavi için öncelikle ve kesinlikle tıp doktorlarına ve tıbbi ilaç ve yöntemlere baş vurulması gerekir. Aksine yaklaşımların olumsuz olabilecek sonuçlarından dolayı Reikilink.com ve ilgilileri sorumlu tutulamaz.

 Reiki

 

 © Copyright 2020, Reikilink
www.reikilink.com     info@reikilink.com